Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Kamagra Jel İçeriği Nedir?

Kamagra Jel Nedir?

Kamagra jel, Hintli ilaç firması Eli Lilly tarafından üretilen özel bir üründür. Tabii ki bu ürün hem erken boşalma hem de ereksiyon problemi yaşayan erkekler tarafından tercih edilebilmektedir. İçerisinde bulundurduğu özel bir karışım sayesinde bu tür problemlerin çözülebilmesine yardımcı olan Kamagra jel, her yaş grubunda güvenle kullanılabilmektedir. Oral yolla alınan ve farklı aromalara sahip olan jelin Türkiye’de pek çok yerde satışı yapılmaktadır. Haliyle internet üzerinden ya da bu ilacı temin edebilecek adreslerden satın alma işlemi yapmak mümkündür. Genel olarak erken boşalma ve ereksiyon olamama sorunlarına karşı kullanılan ürün hakkında pek çok olumlu yorumun geldiği de bilinmektedir.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılmalıdır?

Kamagra jel daha önce de ifade edildiği üzere jel forumdadır. Ancak sanılanın aksine penise ya da farklı bir cinsel bölgeye sürerek değil, oral yolla ağızdan alınarak kullanılmaktadır. Kamagra jel ‘in toz yapısı dil ile temas ettikten sonra kısa bir süre içerisinde erimekte ve vücuda etki etmeye başlamaktadır. Bunun yanı sıra yutma problemi oluşmadığı için kullanılması son derece kolaydır. Aynı şekilde tablet formlarının aksine mide yanması şikayetleri de yapmamaktadır.

Kamagra jel, cinsel ilişkiden 45 dakika önce kullanılmalıdır. Ayrıca ürünü kullanmak için herhangi bir suya ya da sıvıya ihtiyaç bulunmamaktadır. Doğru etkiyi alabilmek için sadece cinsel birleşmeden önce ürünün denenmesi tavsiye edilmektedir.

Kamagra Jel  Kullanım Dozajı Ne Kadardır?

Kamagra jel kullanım dozajında değişiklik olabilmektedir. Ancak jel formunda satılan tekli paketler 100 mg olarak belirlenmiştir. İlk defa kullanacak olanlar için 25mg ile başlamanın doğru olacağı önerilirken, uygun dozun 50mg civarlarında olduğu ifade edilmektedir. Ayrıca kullanım sıklığına göre ilaç dozunun 100mg ‘a kadar çıkma ihtimali bulunmaktadır.

Kamagra jel, 100mg’dan daha fazla alınamamaktadır. Ayrıca 24 saat içerisinde bu dozun kesinlikle aşılmaması tavsiye edilmektedir. Genel olarak hem kadınların hem de erkeklerin cinsel performanslarını artırabilmek için kullandıkları ürünün doz aşımı nedeniyle çeşitli yan etkilere sebep olabileceği de unutulmamalıdır. Bu yüzden uygun doz belirlenmeli ve kullanım önerilere göre yapılmalıdır.